
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Superb 2.0TDI 103kW Automaat Pano Elegance Business |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 376.659 KM |
| : | € 6.950 |
| : | € 5.900 |
| : | € 5.900 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.476 kg |
| vahingot: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Superb (3V3) Liftback 1.8 TSI 16V (CJSA) [132kW] (03-2015/06-2024)
