
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Superb Mild Hybrid 1.5 TSi MHEV Business Edition Automaat Kombi |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2025 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 25-06-2029 |
| matkamittarin lukema: | 12.290 KM |
| : | € 20.250 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.476 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 123 g/km |
| vahingot: | voorruit voorschade airbags-voor-stuk dakairbag-stuk gordelspanner-links-stuk gordelspanner-rechts-stuk Rechts voor op het hoekje geraakt knikje rechter chassisbalk voorste plus dakairbags en de gordelspanners stuk verder een bijna nieuwe auto 1 sleutel aanwezig naar tweede is gevraagd maar dat is afwachten zeker geen beloftes. |
| erityispiirteet: | Er is eventueel een kleine video van deze auto/schade via WhatsApp beschikbaar.
Let op:prijs is kort en ik regel bij export GEEN BPM terug dit zou u eventueel zelf moeten regelen want ik doe het helaas niet.alleen zakelijke verkoop. |
2.0 TDI Ambition Business, Panorama, Navi, DAB+, Climate & Cruise
