| oma tunniste: | V1202611401 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | Alto Alto Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10B) [50kW] (01-2009/...) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 996 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 239.507 KM |
| : | € 1.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | MA3GFC31S0047**** |
| moottorin koodi: | K10B |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 830 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling