| oma tunniste: | V1202609730 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 256.204 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JTDKG10C10N32**** |
| moottorin koodi: | 1KR-FE |
| väri-: | rood |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 805 kg |
| vahingot: | glasbreuk slechte lak motor managment lamp brandt. de auto heeft gebru=
ikerssporen
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling