
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf 36kWh 100kW Egolf Leder Camera |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 100 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 10 |
| matkamittarin lukema: | 110.032 KM |
| : | € 8.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.515 kg |
| vahingot: | achterraam vasen puoli vaurioitunut voorraam diefstalschade auto-is-verrijdbaar Navigatiemodule in dashboard kastje |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
