
| oma tunniste: | 178L |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter T6 Transporter 2.0 TDI Lang DSG Airco Navi Cruise 110KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 10-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 193.736 KM |
| : | € 19.950 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.929 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 198 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 340 CM Laadvermogen: 871 KG Laadruimte: 284L X 163B X 141H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
T5 2.0 TDi Lang Automaat DSG Airco Cruise Navi 103KW Euro 5
T6 2.0 TDi Kipper/kieper Dubbele Cabine Airco 7-Persoons 75KW Euro 6
T6 2.0 TDi 9-Persoons Airco Isofix 62KW Euro 6 DPF
T5 2.5 TDi Lang Dubbele Cabine Klima Navi Schuifdak 128KW Euro 4
T5 2.0 TDi L1H1 9-Persoons Airco Trekhaak 62KW Euro 5
T6 Transporter 2.0 TDI Lang DSG Airco Navi Cruise 110KW Euro 6
