| oma tunniste: | V1202616401 |
| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 133 kW |
| moottorin koko: | 1969 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 418.979 KM |
| : | € 2.950 |
| : | € 2.200  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | YV1BW7381F132**** |
| moottorin koodi: | D4204T5(Euro 6) |
| väri-: | bruin |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.558 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling