
| identification propre: | 43 |
| marque: | Renault |
| modèle: | Master Koelkoffer 2.3 (95kW) Motorstoring |
| carburant: | diesel |
| puissance: | 95 kW |
| cylindrée: | 2299 CC |
| trasmission: | manuelle |
| nombre de boîtes de vitesse: | 6 |
| 1er afrément: | 2019 / 8 (2019 / 8) |
| Controle téchnique approuvé de/à: | 23-07-2025 |
| indication du compteur: | 181.839 km |
| prix de vente en NL: | € 4.950 |
| Prix brut à l'exportation: | € 5.250 |
| Prix net à l'exportation: | € 4.339 |
| TVA / marge: | TVA |
| licence commerciale: | oui |
| carrosserie: | Koel-vriestransport |
| poids: | 2.750 kg |
| Emissions de CO2: | 207 g/km |
| particularités: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Master Type: Koelkoffer 2.3 (95kW) Motorstoring Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Laadvermogen: 750 kg GVW: 3.500 kg Interieur Aantal zitplaatsen: 2 Staat Verrijdbare schade: Ja Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 249 per kwartaal Motor start en bak schakelt goed. Motor loopt niet 100%, mogelijk is 1 verstuiver defect. Lampje blijft branden. Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
2.0 dCi 170 Krismar 3-Sitze Leder Airco Cruise Camera 1.382 km!
