
| identification propre: | 6495 |
| marque: | Fiat |
| modèle: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| carburant: | essence |
| puissance: | 78 kW |
| cylindrée: | 1368 CC |
| trasmission: | manuelle |
| nombre de boîtes de vitesse: | 6 |
| 1er afrément: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| Controle téchnique approuvé de/à: | 08-04-2026 |
| indication du compteur: | 192.042 km |
| prix de vente en NL: | € 1.275 |
| TVA / marge: | marge |
| couleur: | bleu |
| carrosserie: | hatchback |
| nombre de portière: | 3 |
| poids: | 1.035 kg |
| Emissions de CO2: | 134 g/km |
| particularités: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011 Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 6 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
