
| marque: | Peugeot |
| modèle: | 307 1.6-16V NAVTECH |
| carburant: | essence |
| puissance: | 80 kW |
| cylindrée: | 1587 CC |
| trasmission: | manuelle |
| nombre de boîtes de vitesse: | 5 |
| connexion: | Pays-Bas |
| 1er afrément: | 2004 / 9 |
| Controle téchnique approuvé de/à: | 01-04-2027 |
| indication du compteur: | 198.833 km |
| prix de vente en NL: | € 799 |
| TVA / marge: | marge |
| couleur: | noir |
| type de peinture: | autres particularités |
| carrosserie: | hatchback |
| nombre de portière: | 4 |
| nombre d'airbags: | 1 |
| poids: | 1.168 kg |
| dégats/dommages: | traces d'usure |
| particularités: | goedkope inruiler !! loopt en rijdt perfect gebruikerssporen naar leeftijd en kilometers auto met apk tot 04-2027 instappen en rijden nu voor een eenmalige en zeer scherpe vaste actie meeneemprijs zo mee dus bellen voor de laatste prijs en of bieden op deze auto heeft geen enkele zin. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
