| eigen identificatie: | V1202607469 |
| merk: | BMW |
| model: | 2-serie 2 serie Gran Tourer (F46) MPV 216d 1.5 TwinPower Turbo 12V (B37-C15A) =
[85kW] (03-2015/...) |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 85 kW |
| motorinhoud: | 1496 CC |
| 1ste toelating: | 2016 / 2 |
| tellerstand: | 276.087 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA2E310805C0**** |
| motorcode: | B37-C15A |
| versnellingsbakcode: | GS659DG |
| kleur: | c10 mediterranean blue |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.445 kg |
opties
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
met=
allic lak
pdc
regensensor