| eigen identificatie: | V1202607226 |
| merk: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2015 / 8 |
| tellerstand: | 229.884 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA3A11000J28**** |
| motorcode: | N13-B16A |
| versnellingsbakcode: | GS617BG |
| kleur: | 475 black sapphire-met. |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.360 kg |
opties
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor