| eigen identificatie: | V1202614997 |
| merk: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.2 VTi 12V (EB2D(HMT)) [60kW] (05-2014/...) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 60 kW |
| motorinhoud: | 1199 CC |
| 1ste toelating: | 2015 / 2 |
| tellerstand: | 157.647 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF3PAHMTBER26**** |
| motorcode: | EB2D(HMT) |
| versnellingsbakcode: | 20CR16 |
| kleur: | elb bleu smalt-met. |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 840 kg |
opties
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v
esp
r=
egensensor
remschijven