| eigen identificatie: | V1202610284 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 70 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2019 / 8 |
| tellerstand: | 201.096 km |
| Verkoopprijs: | € 8.295 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZAWZKU06**** |
| motorcode: | DKLA |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.045 kg |
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling