Schade motoren Ducati 996

Schade motor Ducati 996 BIPOSTO 1999/3
nieuwexportprijs
€ 10.800

Ducati 996

BIPOSTO

1ste toelating: 19991999
tellerstand: 56.93756.937

Ducati Schade motoren

Op het platform van Schadeautos.nl vindt u altijd verschillende Ducati Schade motoren. Een Ducati Schade motor stelt u in staat om een Ducati te kopen voor een lage prijs. Na een opknapproject of het vervangen van onderdelen kunt u de auto laten herkeuren, zodat deze weer de weg op kan.

  • Ruime voorraad Ducati Schade motoren
  • Aantrekkelijke prijzen
  • Dagelijks nieuwe aanvoer
  • Via VbV-erkende schadeautodealers

Schadeautodealers

Onze schadeautodealers zijn aangesloten bij de Vereniging Schadevoertuighandel (VSV) en de stichting VbV (Verzekeringsbureau Voertuigcriminaliteit) kopen hun schadevoertuigen rechtstreeks bij verzekeraars in. Een Ducati schadeauto koopt u hierdoor altijd verantwoord en veilig. Bij de verschillende Ducati schadeauto’s vindt u altijd een reeks duidelijke afbeeldingen op de pagina. Hierdoor beoordeelt u snel en adequaat de status van de betreffende Ducati. Voor een nadere inspectie of voor het kopen van het gewenste exemplaar neemt u contact op met de schadeautodealer via de contactgegevens op de pagina.

Ducati demontage auto’s en gebruikte Ducati onderdelen

Een Schade motor dient uiteraard ook hersteld te worden, alvorens deze weer de openbare weg op mag. Om deze reden vindt u op Schadeautos.nl ook een gigantisch aanbod aan Ducati demontage auto’s en gebruikte Ducati onderdelen. Wij bieden de totaaloplossing voor het rijklaar maken van uw Ducati Schade motor.

Contact

Heeft u vragen over een Ducati schadeauto? Neem dan contact op met de verkoper. Op de pagina van de auto waar u interesse in heeft vindt u ook de contactgegevens van de dealer. Bent u een verkoper of heeft u vragen over ons platform? Kijk dan even op de pagina met veelgestelde vragen of stel uw vraag via contact@schadeautos.nl. Wij helpen u graag!

Ik wil assortiment aanbieden

Laatst bekeken

Schade motor CFMoto 996 CL X 2022/8
nieuwexportprijs
€ 2.500

CFMoto 996

CL X

1ste toelating: 20222022
tellerstand: 10.71810.718
Schade motor Fantic 996 CABALLERO 2024/12
nieuwexportprijs
€ 3.800

Fantic 996

CABALLERO

1ste toelating: 20242024
tellerstand: 5.9435.943
Schade motor Peugeot 996 GEOPOLIS 2007/7
nieuwexportprijs
€ 250

Peugeot 996

GEOPOLIS

1ste toelating: 20072007
tellerstand: 12.60612.606