
| merk: | Audi |
| model: | A8 3.0TDI 193kW Automaat Quattro Pro Line+ Luchtvering |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 193 kW |
| motorinhoud: | 2967 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2017 / 1 |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-01-2027 |
| tellerstand: | 238.839 km |
| Verkoopprijs: | € 16.800 |
| Exportprijs BRUTO: | € 14.200 |
| Exportprijs NETTO: | € 14.200 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.855 kg |
| schades: | bumper radiateur kapot voorschade gebruikssporen onderschade alle airbags oké auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
