
| merk: | Ford |
| model: | B-Max 1.0 EcoBoost 12V 100 MPV Benzine 999cc 74kW (101pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2013 / 1 |
| APK goedgekeurd t/m: | 23-01-2026 |
| tellerstand: | 173.485 km |
| Verkoopprijs: | € 2.200 |
| Exportprijs NETTO: | € 2.200 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.179 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorscherm alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | wok-melding Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
2xB-Max 1xAUTOMAAT 1.6 TI-VCT Titanium 1x 1.0 EcoBoost Titanium 1 KOOP
