
| merk: | Ford |
| model: | C-Max 1.6 SCTi 16V MPV Benzine 1.596cc 110kW (150pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1596 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2011 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 12-03-2027 |
| tellerstand: | 283.593 km |
| Verkoopprijs: | € 1.350 |
| Exportprijs NETTO: | € 1.150 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.285 kg |
| schades: | motorschade alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké recht op de wielen motor defect. loopt nog maar niet goed meer Engine broken engine runs but not good |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 100 MPV Benzine 998cc 74kW (101pk) FWD
C-Max (DXA) MPV 1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 125 (M1DA(Euro 5)) [92kW] (10= -2012/06-2019)
