| merk: | Ford |
| model: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 71 kW |
| motorinhoud: | 1388 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2009 / 5 |
| APK goedgekeurd t/m: | 31-12-2026 |
| tellerstand: | 133.152 km |
| Verkoopprijs: | € 1.450 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 954 kg |
| schades: | achterschade alle airbags oké chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
- elektrisch verstelbare buitenspiegels
Exterieur
- bumpers in carrosseriekleur
- lichtmetalen velgen
- spiegels in carrosseriekleur
1 sleutel
geen boekjes aanwezig