| merk: | Ford |
| model: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1596 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2008 / 2 |
| APK goedgekeurd t/m: | 28-05-2026 |
| tellerstand: | 175.147 km |
| Verkoopprijs: | € 1.250 |
| Exportprijs BRUTO: | € 1.250  |
| Exportprijs NETTO: | € 1.250 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | cabriolet |
| aantal deuren: | 3 |
| aantal airbags: | 6 |
| gewicht: | 1.373 kg |
| CO2 uitstoot: | 169 g/km |
| schades: | deur voor achterscherm alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen Linker deur en rechter achterscherm deuk.
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant.
|
opties
Entertainment
- audio cd speler
- audio stuurbediening
Comfort (interieur)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar stuurwiel
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
Exterieur
- getint glas
- lichtmetalen velgen
- metallic lak
Interieur
- lederen bekleding
- stoelverwarming
Sales
- NAP
- boekjes compleet
- sleutels compleet
Airco
sportvelgen
trekhaak
leren interieur
stoel verwarming.