
| eigen identificatie: | 23042026 |
| merk: | Ford |
| model: | Focus Ford Focus Wagon 1.6-16V Futura |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1596 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2006 / 6 |
| APK goedgekeurd t/m: | 26-06-2026 |
| tellerstand: | 308.122 km |
| Verkoopprijs: | € 500 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | **** |
| kleur: | blauw |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| aantal airbags: | 4 |
| gewicht: | 1.177 kg |
| CO2 uitstoot: | 161 g/km |
| schades: | gebruikssporen alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | compleet kenteken |
