| eigen identificatie: | 32014 |
| merk: | Ford |
| model: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 107 kW |
| motorinhoud: | 1999 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2009 / 3 |
| APK goedgekeurd t/m: | 24-04-2027 |
| tellerstand: | 249.836 km |
| Verkoopprijs: | € 1.550 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.597 kg |
| schades: | alle airbags oké chassis oké recht op de wielen schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
airco automatisch
airco separaat achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dakrails
dimlichten automatisch
elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
houtafwerking interieur
knie airbag(s)
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 17\\\\\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
stuur en versnellingspook (kunst)leder
velours bekleding
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor