| eigen identificatie: | V1202614848 |
| merk: | Ford |
| model: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 107 kW |
| motorinhoud: | 1999 CC |
| 1ste toelating: | 2012 / 1 |
| tellerstand: | 161.033 km |
| Verkoopprijs: | € 2.795 |
| Exportprijs BRUTO: | € 2.795  |
| Exportprijs NETTO: | € 1.995 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| motorcode: | A0WB(Euro 5) |
| kleur: | groen |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.597 kg |
| schades: | schades rondom motor defect
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak