| eigen identificatie: | V1202613202 |
| merk: | Ford |
| model: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 92 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2025 / 2 |
| tellerstand: | 17.556 km |
| Verkoopprijs: | € 14.995 |
| Exportprijs NETTO: | € 11.295 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WF02XXERK2RT5**** |
| motorcode: | B7JB |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.201 kg |
| schades: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade
|
opties
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
esp