
| eigen identificatie: | 47346 |
| merk: | Ford |
| model: | S-Max S-Max (GBW) MPV 1.6 EcoBoost 16V |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 118 kW |
| motorinhoud: | 1596 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2014 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-08-2026 |
| tellerstand: | 232.259 km |
| Verkoopprijs: | € 2.300 |
| Exportprijs NETTO: | € 1.400 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | rood |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.502 kg |
| schades: | Motor Stuk Zie fotos |
| bijzonderheden: | compleet kenteken |
2.3-16V 162pk 6-traps aut Titanium 7Pers - navi - pdc v+a - licht + regensensor + aut dimmend spiegel
2.0 Ecoboost 16V MPV Benzine 1,999cc 149kW (203pk) FWD 2010-03/2014-12 TNWA
S-Max (GBW) MPV 2.0 Ecoboost 16V (TNWA(Euro 5)) [149kW] (03-2010/12-2= 014)
