
| merk: | Hyundai |
| model: | Kona 65.4 kWh 160kW Premium Electric |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 160 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2024 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 11-04-2028 |
| tellerstand: | 45.118 km |
| Verkoopprijs: | € 13.950 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 13.950 |
| Exportprijs NETTO: | € 11.600 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.673 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap radiateur kapot voorruit voorschade voorscherm passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar Gordels |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
1.6 GDI HEV Premium Ventilatie ACC LED Pano Memory 360° AHK.
