
| eigen identificatie: | 6627 |
| merk: | Opel |
| model: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 59 kW |
| motorinhoud: | 1229 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| APK goedgekeurd t/m: | 21-07-2026 |
| tellerstand: | 233.011 km |
| Verkoopprijs: | € 1.175 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.060 kg |
| CO2 uitstoot: | 139 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.605 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 8 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Motorkap is wat dof van kleur Goed rijdende auto Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.2 Elegance Automaat Keyless Navi Camera Stoelverw. Cruise PDC
