| eigen identificatie: | 32024 |
| merk: | Peugeot |
| model: | 107 1.0-12V XS Airco |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2008 / 2 |
| tellerstand: | 140.088 km |
| Verkoopprijs: | € 900 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 780 kg |
| schades: | alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké motor loopt recht op de wielen schade: voorzijde vervangen: Motorkap front koplampen voorbumper compleet met balk voorruit barst airco leidingen motor steun motor zijde afgebroken radiatoren pakket
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor