
| merk: | Polestar |
| model: | 2 69kWh Standard Range 170kW Single Motor |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 170 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2022 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 25-10-2026 |
| tellerstand: | 68.951 km |
| Verkoopprijs: | € 15.650 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.913 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorschade passagierairbag stuk stoelairbag rechts stuk stuurairbag stuk auto kan rijdend mee coolers oké |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
