| eigen identificatie: | V1202616301 |
| merk: | Suzuki |
| model: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 185 kW |
| motorinhoud: | 3600 CC |
| 1ste toelating: | 2007 / 11 |
| tellerstand: | 251.900 km |
| Verkoopprijs: | € 3.450 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | 2S3DB21727610**** |
| motorcode: | H36A |
| kleur: | wit |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.749 kg |
| schades: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a