
| merk: | Tesla |
| model: | Model 3 60kWh 208kW RWD |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 208 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2025 / 12 |
| APK goedgekeurd t/m: | 04-12-2029 |
| tellerstand: | 9.271 km |
| Verkoopprijs: | € 24.950 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 24.950 |
| Exportprijs NETTO: | € 20.650 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.736 kg |
| schades: | deur achter deur voor dorpel linkerschade voorraam voorscherm dakairbag stuk stoelairbag links stuk auto is verrijdbaar Gordels |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
