
| merk: | Tesla |
| model: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 366 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2023 / 12 |
| APK goedgekeurd t/m: | 09-12-2027 |
| tellerstand: | 65.955 km |
| Verkoopprijs: | € 23.800 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.799 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorruit voorschade dakairbag stuk passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar Gordel |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
