
| merk: | Tesla |
| model: | Model S 85D 515kW AWD PERFORMANCE Pano |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 515 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2015 / 7 |
| APK goedgekeurd t/m: | 25-09-2026 |
| tellerstand: | 236.787 km |
| Verkoopprijs: | € 8.900 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.162 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorruit voorschade passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar Luchtvering storing |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
