
| merk: | Tesla |
| model: | Model X 100D 100kWh 307kW AWD Luchtvering |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 307 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2017 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 28-11-2026 |
| tellerstand: | 332.759 km |
| Verkoopprijs: | € 16.400 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.433 kg |
| schades: | bumper voorruit voorschade rechterschade voorscherm wielophanging rechts gebruikssporen alle airbags oké Gaat Aan Groen is gewrapt Auto zwart metaillic |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
