
| merk: | Tesla |
| model: | Model Y 75kWh Long Range 258kW AWD |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 258 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2023 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 29-09-2027 |
| tellerstand: | 44.661 km |
| Verkoopprijs: | € 18.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.954 kg |
| schades: | bumper voorschade linkerschade wielophanging links onderschade alle airbags oké START NIET |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen InruiL! |
