
| merk: | Volkswagen |
| model: | T-Roc 1.5TSI 110kW Sport Business R |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1498 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2018 / 2 |
| APK goedgekeurd t/m: | 14-02-2027 |
| tellerstand: | 212.421 km |
| Verkoopprijs: | € 9.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 9.500 |
| Exportprijs NETTO: | € 9.500 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.230 kg |
| schades: | motorschade auto is verrijdbaar Motor Loopt Slecht |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
