
| merk: | Volkswagen |
| model: | T-Roc 1.5TSI 110kW Style |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1498 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2019 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-10-2027 |
| tellerstand: | 247.104 km |
| Verkoopprijs: | € 12.850 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 11.600 |
| Exportprijs NETTO: | € 9.650 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | suv / terreinwagen |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.230 kg |
| schades: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
