
| merk: | Volvo |
| model: | Xc-60 2.0T6 186kW Automaat Recharge Pano AWD Inscription |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 186 kW |
| motorinhoud: | 1969 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2021 / 5 |
| APK goedgekeurd t/m: | 20-05-2027 |
| tellerstand: | 92.256 km |
| Verkoopprijs: | € 18.800 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 17.800 |
| Exportprijs NETTO: | € 17.800 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.069 kg |
| schades: | bumper motorkap voorschade Start niet Bodycomputer geraakt. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
2.0 T8 223KW Twin Engine AWD Inscription HUD Pano Clima Navi
