| własny identyfikator: | V1202607469 |
| marka: | BMW |
| model: | 2-serie 2 serie Gran Tourer (F46) MPV 216d 1.5 TwinPower Turbo 12V (B37-C15A) =
[85kW] (03-2015/...) |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 85 kW |
| pojemność silnika: | 1496 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 2 |
| przebieg: | 276.087 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA2E310805C0**** |
| kod silnika: | B37-C15A |
| kod skrzyni biegów: | GS659DG |
| kolor: | c10 mediterranean blue |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.445 kg |
opjce
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
met=
allic lak
pdc
regensensor