| własny identyfikator: | V1202608932 |
| marka: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 225 kW |
| pojemność silnika: | 2979 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2014 / 7 |
| przebieg: | 183.357 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA4B1C51FD95**** |
| kod silnika: | N55-B30A |
| kod skrzyni biegów: | GA8HP45Z |
| kolor: | zwart |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.635 kg |
opjce
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor