| własny identyfikator: | V1202610519 |
| marka: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 420i 2.0 TwinPower Turbo 16V (B48-B2=
0A) [135kW] (02-2016/05-2021) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 135 kW |
| pojemność silnika: | 1998 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2017 / 3 |
| przebieg: | 191.000 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA4D310X0G76**** |
| kod silnika: | B48-B20A |
| kod skrzyni biegów: | GA8HP50Z |
| kolor: | 416 carbon black |
| karoseria: | coupe |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.515 kg |
opjce
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
koplamp sproeiers
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor