| własny identyfikator: | V1202607965 |
| marka: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 90 kW |
| pojemność silnika: | 1595 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2013 / 11 |
| przebieg: | 191.252 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WDD1173421N02**** |
| kod silnika: | M270.910 |
| kod skrzyni biegów: | 724002 |
| kolor: | 650 calcitweiss/zirrusweiss |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.330 kg |
opjce
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
pdc
r=
egensensor
start/stop systeem