| własny identyfikator: | V1202614926 |
| marka: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 90 kW |
| pojemność silnika: | 1595 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 6 |
| przebieg: | 155.379 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WDD1173421N40**** |
| kod silnika: | M270.910 |
| kod skrzyni biegów: | 724002 |
| kolor: | 191 kosmosschwarz-met. |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.330 kg |
opjce
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem