uszkodzony samochody ciężarowe Kia Sorento

uszkodzony samochody ciężarowe Kia Sorento 2.5 D 2009/1
nowycena eksportowa
€ 1.350

Kia Sorento

2.5 D

€ 1.350
data pierwszej rejestracji: 20092009
rodzaj paliwa: dieseldiesel
przebieg: 270.825270.825

Samochody powypadkowe Kia Sorento – sprawdzone oferty

Planujesz zakup Kia Sorento po wypadku? Na Schadeautos.nl znajdziesz szeroki wybór samochodów powypadkowych i uszkodzonych samochodów, które pochodzą wyłącznie od zaufanych dealerów. Dzięki temu masz pewność, że oferty są bezpieczne, przejrzyste i zawsze aktualne. Niezależnie od tego, czy szukasz auta w atrakcyjnej cenie, czy konkretnej wersji – na naszej platformie łatwo porównasz dostępne możliwości.

Filtruj oferty i wybierz odpowiedni Kia Sorento

Korzystając z filtrów możesz w kilka minut zawęzić wyniki do modeli, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Szukasz tanich samochodów powypadkowych, aut do naprawy albo pojazdu z określonym rocznikiem, rodzajem paliwa czy skrzynią biegów? Dzięki codziennym aktualizacjom zawsze masz dostęp do najnowszych ofert – jeśli dziś nie znajdziesz właściwego auta, jutro może być już dostępne.

Autoryzowani dealerzy – pewny zakup bez ryzyka

Na Schadeautos.nl współpracujemy wyłącznie z dealerami posiadającymi certyfikaty i powiązania z organizacjami branżowymi (VSV, VbV). Każdy Kia Sorento jest szczegółowo opisany i zilustrowany zdjęciami, abyś dokładnie wiedział, w jakim stanie znajduje się pojazd. Dzięki temu kupujesz z pełną świadomością i bez niepotrzebnych niespodzianek.

Kupuj tanio i bezpośrednio Kia Sorento samochody powypadkowe

Ogromną zaletą naszej platformy jest brak pośredników. Masz bezpośredni kontakt ze sprzedającym, co oznacza konkurencyjne ceny, szybszą obsługę i większą przejrzystość transakcji. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną poszukującą taniego samochodu powypadkowego, czy przedsiębiorcą szukającym kilku aut powypadkowych – na Schadeautos.nl znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań.

Części i naprawa Kia Sorento

Naprawa uszkodzonego samochodu może generować wysokie koszty, dlatego Schadeautos.nl daje Ci dostęp również do aut przeznaczonych na części oraz do szerokiej bazy części samochodowych używanych. Dzięki temu możesz ograniczyć wydatki na naprawy i jednocześnie szybko przywrócić swojego Kia Sorento do sprawności.

Codziennie nowe oferty i profesjonalna obsługa

Dzięki naszej rozbudowanej sieci dealerów samochodów powypadkowych nasza oferta jest zawsze aktualna i różnorodna. Wszyscy nasi partnerzy zostali starannie wyselekcjonowani, posiadają wieloletnie doświadczenie i mogą udzielić Ci fachowej porady jeszcze przed zakupem uszkodzonego samochodu Kia Sorento. Korzystając z narzędzi kontaktu dostępnych na Schadeautos.nl, masz zawsze pewność najlepszego serwisu.

Samochody powypadkowe – korzyści dla portfela i środowiska

Wybierając Kia Sorento samochód powypadkowy i naprawiając go z użyciem części używanych, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także wspierasz środowisko. Ponowne wykorzystanie aut i części pozwala ograniczyć odpady i sprzyja bardziej zrównoważonemu wykorzystaniu zasobów. To sytuacja, w której korzysta i Twój portfel, i planeta.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji?

Masz pytania dotyczące konkretnego Kia Sorento samochodu powypadkowego na naszej platformie? Skontaktuj się bezpośrednio z dealerem oferującym auto. Dane kontaktowe (telefon, e-mail) znajdziesz w treści ogłoszenia.

W przypadku pytań ogólnych – np. o zakup samochodów powypadkowych przez naszą platformę – odwiedź stronę z FAQ dla kupujących lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Z przyjemnością pomożemy.

Ostatnio oglądany

uszkodzony samochody ciężarowe Ford Transit  2015/6

Ford Transit

€ 5.950
data pierwszej rejestracji: 20152015
rodzaj paliwa: dieseldiesel
przebieg: 156.895156.895
uszkodzony samochody ciężarowe Ford Transit  2017/5

Ford Transit

€ 5.950
data pierwszej rejestracji: 20172017
rodzaj paliwa: dieseldiesel
przebieg: 198.121198.121
uszkodzony samochody ciężarowe Kia Ceed 1.0I TURBO 2022/8
nowycena eksportowa
€ 4.500

Kia Ceed

1.0I TURBO

€ 4.500
data pierwszej rejestracji: 20222022
rodzaj paliwa: benzynabenzyna
przebieg: 98.22798.227
uszkodzony samochody ciężarowe Fiat Panda 1.2 Dynamic 2007/3

Fiat Panda

1.2 Dynamic

€ 650
data pierwszej rejestracji: 20072007
rodzaj paliwa: benzynabenzyna
przebieg: 116.897116.897
uszkodzony samochody ciężarowe Mini One 1.5 2018/3
cena eksportowa
€ 5.300

Mini One

1.5

€ 5.300
data pierwszej rejestracji: 20182018
rodzaj paliwa: benzynabenzyna
przebieg: 80.47680.476
uszkodzony samochody ciężarowe Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 100 2023/3
cena eksportowa
€ 7.250

Peugeot Partner

1.5 BlueHDi 100

€ 7.250
data pierwszej rejestracji: 20232023
rodzaj paliwa: dieseldiesel
przebieg: 82.66982.669
uszkodzony samochody ciężarowe Mazda 3 2.0 e-SkyActiv G 122 2021/3

Mazda 3

2.0 e-SkyActiv G 122

€ 6.950
data pierwszej rejestracji: 20212021
rodzaj paliwa: hybrydahybryda
przebieg: 75.03775.037
uszkodzony samochody ciężarowe Renault Mégane E-Tech No Active crash mode Urban Range Evolution 40 kWh 2025/5
cena eksportowa
€ 11.200

Renault Mégane E‑Tech

No Active crash mode Urban Range Evolution 40 kWh

€ 13.500
data pierwszej rejestracji: 20252025
rodzaj paliwa: elektrycznyelektryczny
przebieg: 18.77518.775
uszkodzony samochody ciężarowe Atlas Sorento Copco Hogedrukreiniger 2018/7

Atlas Sorento

Copco Hogedrukreiniger

€ 5.750
data pierwszej rejestracji: 20182018