| własny identyfikator: | V1202613251 |
| marka: | Mazda |
| model: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 77 kW |
| pojemność silnika: | 1598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 11 |
| przebieg: | 250.281 km |
| cena nl: | € 995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JMZBK12Z24111**** |
| kod silnika: | Z627 |
| kolor: | zwart |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.140 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling