| własny identyfikator: | V1202606518 |
| marka: | Mazda |
| model: | 3 (BK12) Sedan 2.0i 16V (LFN7) [110kW] (10-2003/12-2009) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 6 |
| przebieg: | 247.469 km |
| cena nl: | € 895 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JMZBK12F26127**** |
| kod silnika: | LFN7 |
| kolor: | grijs |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.190 kg |
| uszkodzenia: | auto is nog rijdbaar roest auto heeft rondom gebruikersschade linker=
zijschade
|
opjce
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v