
| marka: | Mercedes |
| model: | A-klasse 250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 118 kW |
| pojemność silnika: | 1332 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2021 / 9 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 30-09-2027 |
| przebieg: | 136.109 km |
| cena nl: | € 11.700 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.580 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona lewa przednia lampa uszkodzona maska uszkodzony przód zderzak uszkodzone przednie drzwi uszkodzone przednie zawieszenie uszkodzony lewy bok uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzony próg uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kolanowa lewa uszkodzone kurtyny silnik pracuje SUBFRAME |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
