
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | ID.3 59kWh 170kW PRO Orange Edition |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 170 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 10 |
| MOT godkänd till och med: | 30-10-2028 |
| vägmätaravläsning: | 26.890 KM |
| : | € 14.800 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.715 kg |
| skadestånd: | bumper voorschade achterschade bumper dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee coolers-oké Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
Pure Oranje Edition 52 kWh LED ACC Apple/Android LRHZ SHZ
