| egen identifiering: | V1202608908 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2012 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 237.248 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA1A11070J14**** |
| motorkod: | N13-B16A |
| växellåda kod: | GA8HP45Z |
| Färg: | zwart 668 schwarz 2 |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.285 kg |
alternativ
5 gaats
airco
cruise control
lichtmetalen velgen
regensensor
17 inch
a=
bs remsysteem
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a
pdc