| egen identifiering: | V1202614245 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 330e (B48-B20A) [185kW] (11-2015/10-2018) |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 185 kW |
| motorstorlek: | 1998 CC |
| 1: a antagning: | 2016 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 185.000 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA8E11020K82**** |
| motorkod: | B48-B20A |
| växellåda kod: | GA8P75HZ |
| Färg: | 668 schwartz 2 |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.635 kg |
alternativ
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem